КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ 184-ГО НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Ці вихідні запам’ятались військовослужбовцям 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного не лише святкуванням Дня Конституції України, а й чудовим народним концертом, що відбувся у військовому містечку «Базове».
Творчий колектив відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації презентував увазі військових популярні українські пісні, запальні народні та сучасні танці дітей під керівництвом Наталії ЛЯЛЮК, акробатичні номери, а також гру на музичних інструментах.
Захопленню солдат не було меж: оплески можна було чути навіть за територією військової частини. Особливо солдатам сподобався виступ маленького хлопчика і дівчинки, що танцювали та у парі виконували різноманітні акробатичні номери.
Все чудове, на жаль, має властивість закінчуватися – те ж сталося і з концертною програмою. Отож, від імені усіх військовослужбовців 184-го Навчального центру та керівництва зокрема, артистам була висловлена щира подяка та вручені грамоти за участь у військово-патріотичному вихованні та культурно-просвітницькому житті центру. Від імені усього колективу керівник відділу культури Наталія ЛЯЛЮК висловила подяку військовослужбовцям за теплий прийом та пообіцяла повернутись з юними віртуозами знову, але вже з новою програмою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *