На Яворівщині збудують ще 7 спортивних об’єктів

На Яворівщині збудують ще 7 спортивних об’єктів.
У межах реалізації «Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на період до 2021 року» у 2019 році планують облаштувати 3 спортивних майданчики зі штучним покриттям та 2 тренажерні майданчики.

Про це сьогодні йшлося на робочій нараді під керівництвом заступника голови Сойка Назара за участі голови районної ради Володимира Сичака, керівника апарату Зоряни Мірило, начальника відділу освіти Володимира Байди, начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталії Лялюк, начальника відділу економічної політики Віталія Байди та відповідних голів органів місцевого самоврядування.
З районного бюджету на реалізацію Програми у 2019 році передбачено понад 2 млн гривень.

Відтак, облаштують 3 майданчики зі штучним покриттям: с. Залужжя, на території ЗОШ І-ІІІ ст., с. Прилбичі, на території ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Андрея Шептицького, с. Чернилява, на території ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Теодора Перуна.
2 тренажерні майданчики заплановано до встановлення у с. Новини та с.Смолин на території навчальних закладів. Принагідно нагадуємо, що тривають роботи по встановленню 2 майданчиків зі штучним покриттям в м.Новояворівську та с Бірки

На нараді обговорили організаційні та технічні питання встановлення майданчиків. Розпорядником коштів на будівництво 3 майданчиків зі штучним покриттям 42х22м. та 2 тренажерні майданчики визначено – відділ освіти райдержадміністрації.

Нагадаємо, що за програмою «Спортивний майданчик» упродовж 2018 року реалізовано 5 спортивних об’єктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *