НД С. ОСЕЛЯ ТА С. ЧЕРНИЛЯВА НА СОРОЧИНСЬКОМУ ЯРМАРКУ

За фінансової підтримки департаменту культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації у рамках Комплексної програми розвитку культури вокальні колективи НД с. Оселя та с. Чернилява виступили на Сорочинському ярмарку, відкриття якого вперше цьогоріч відбулося в м. Одеса. Щасливі колективи повернулися додому з грамотами та подяками.
З 26 по 30 червня в Одесі, на Приморському бульварі, навколо пам’ятника Дюку Рішельє, вперше в історії відбувся Національний Сорочинський ярмарок, на якому з піснею ярмаркували і творчі колективи Яворівщини: “Лелеки”, “До-ля” с. Оселі та “Калиновий цвіт” с. Черниляви. Вони виступали на двох сценах: біля пам’ятника Дюку Рішельє та на літній сцені біля Морського порту.
До слова, оселівські самодіяльні артисти вже двічі брали участь у Сорочинському ярмарку у Великих Сорочинцях на Полтавщині, чернилявці – раз. Відтак їх запросили до Одеси.
Яскравим і пам’ятним був виступ оселівських та чернилявського гуртів на «великій» сцені у п’ятницю, 28 червня, у День Конституції України. Разом з неповторною талановитою ведучою Сорочинського ярмарку – п. Тетяною Кононенко, з якою артисти знайомі від минулих зустрічей у Великих Сорочинцях. Ведуча так творчо обрамила виступ наших колективів, так вміло майстерно імпровізувала зі словом, що виступ став справжньою мистецькою перлинкою. Тому особливо приємно було отримати з рук п. Тетяни Грамоти та Подяки від Національного Сорочинского ярмарку в Одесі. (У житті поза ярмарком Тетяна Кононенко, провідний методист Великобагачанського районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи Полтавської обл., за освітою режисер).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *