29 РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ДУХОВЕНСТВО ЯВОРІВЩИНИ ПОМОЛИЛИСЬ ЗА МИР ТА СПОКІЙ В УКРАЇНИ.
24 серпня, з нагоди 29 – річниці від Дня Незалежності України у м. Яворові біля пам’ятника Героям Небесної сотні та загиблих учасників АТО духовенство спільно помолились за мир та спокій на нашій землі.
«Щиро вітаю вас з нашими найбільшими державними святами – Днем Незалежності України! Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, та її незалежності.
Дорогі друзі! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!
Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!» – говорить Віталій Денега
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять всіх хто боровся за незалежність та лікарів, які “згоріли” на роботі.
На завершення віче всі присутні заспівали гімн церковний “Боже великий єдиний”
                    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *