Народний аматорський фольклорний ансамбль «Залужанка»

Народний аматорський фольклорний ансамбль «Залужанка»

                              НД с.Залужжя Яворівського району

Керівник Петришин Галина Іванівна

Кількість  учасників -16 чол.

Народний  аматорський  фольклорний   ансамбль  “Залужанка”  створений   у  1989році. Звання «народний»   ансамблю  1990 році.  .Від початку створення  ансамбль  вважається  серед  найкращих   у районі, області. Має багато здобутків за  роки своєї творчої діяльності.

У 1990 році ансамбль двічі брав участь у  Всеукраїнському літературно-мистецькому святі  «»Лесені джерела» м.Новоград-Волинськ.

За 30 років  фольклорний ансамбль  брав участь різноманітних пісенних фольклорних фестивалях і конкурсах як і в Україні , так  і за її  межами.Серед  яких фестиваль- –  Міжнародного перегляду мистецької діяльності прикордонних районів Польщі в м. Радивно;

Міжнародного фестивалю в Лежайську;   фестивалю Лемківської музики “ Пісні незабутого краю» ,Міжнародний фестиваль  « Культура України здалека і Зблизька» в м. Венгожево.

« Залужанка» – учасник І Міжнародного ярмарку туризму, спорту та відпочинку в м. Ополє,Підкарпацького туристичного  ярмарку в  м.Перемешлі РП; VІІ споживчого ярмарку в м. Ланцут; ХХVІІ Міжнародного ярмарку фолькльору  в м. Венгожево.

Побував ансамбль  на  центральній сцені м.Києва   із культурно-патріотичною місією де співали,колядували всім українцям,які у складні для країни дні з’їхалися на Майдан Незалежності із усіх куточків України.  Колядували ще і у урядових  кварталах м.Києва. Брали  участь у телепередачах : «Перлини душі народної », «Сонячні кларнети»,телепрограма «Міст»,»Фольк -мюзік» м.Київ.  Колектив  не однарозово брав участь в обласних концертах у Львівському театрі ім. С. Крушельницької та Львівському театрі ім  М. Занковецької, а  також у районних та міських концертах та заходах.

За  30 років  творчості у репертуарі ансамблю  близько  сотні творів: фольклорно-етнографічні   пісні, українські   народні,обжинкові,обрядово-весільні  пісні,  місцевого фольклору який побутує на теренах Яворового краю.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *